Personál pro zaměstnavatele

Rozsáhlá databáze pracovníků

Noví personál pro firmy na dlouhodobou či krátkodobou výpomoc. Nabízíme rozsáhlou databázi kvalifikovaných a prověřených pracovníků z nejrůznějších profesí.

Během krátké chvíle dokážeme obstarat kvalitního zaměstnance s potřebnými zkušenostmi, čerpáme při tom z naší rozsáhlé databáze prověřených zaměstnanců. Naším úkolem je ulehčit Vám každodení starosti se zaměstnanci, přenecháte proto vše na nás a můžete se soustředit na podnikání a rozvoj firmy.

Papírování, administrativní úkony a další personální otázky již nemusíte řešit. Zaměstnace pro Vás vybíráme přesně dle Vašich požadavků a vžy Vám navrhneme několik možných kandidátů, kteří jsou kvalifikovaní na danou pozici.

Působíme na uzemí celé České republiky.

Zavedli jsme nepřetržitý a osobní kontakt tzv. mobilní personální kancelář, cílem které je zabezpečení nepřetržitého osobního kontaktu pro Vás a pro přidělované pracovníky zejména k přímému řešení všech skutečností plynoucích z činností všech osob přímo v místě působení tj. v místě výkonu práce. V případě zařazení pracovníků ve výrobě bude po celou pracovní dobu k dispozici jazykově vybavený koordinátor přidělený naší firmou.

 

1.

Zveřejnění poptávky

Zveřejníme vaši poptávku po novém zaměstnanci ve veřejných zdrojích, na našich stránkách a v dalších typech médií.

2.

Výběr uchazečů

Vybereme nejvyhodnější uchazeče na tuto pracovní pozici z naší širkoé databáze pracovníků.

3.

Předložení uchazečů k pohovoru

Předložíme Vám nejvhodnější uhcazeče o nabízenou pozici.

4.

Podpis smlouvy a nástup do práce

 Po vybrání toho nejvhodnější uchazeče – nastupuje pracovník do práce.

Shefar s.r.o.

Nabízíme flexibilitu, ochotu a plné pracovní nasazení lidí se zájmem o jakoukoli práci včetně přesčasů a svátku. Působíme ve firmách po celé České republice na bázi elastického (pružného) konceptu přidělování a nahrazování agenturních pracovníků ve prospěch požadavků firem – uživatelů.